penilarge

kupiłem osobiście u milej Pani, dziękuje za doradzenie mi produktu i sympatyczna obsługę. Teraz już domawiam przez internet. zaczynam 3 opakowanie. Penis jest sztywniejszy przy erekcji i oczywiście powiększony. Solidny produkt.
Staszek

ja kupiłem na początku 2 opakowania i był efekt widoczny po pierwszej tabletce penis tak jak by napuchł, brałem jedną tabletkę dziennie i widziałem że jest to bez celowe, teraz biorę po 2 dziennie rano po śniadaniu i jedną wieczorem około 18:00 i kończę 5 paczkę ii zamówię jeszcze. Penis jest grubszy i dłuższy nie wiem o ile bo nie mierzyłem ale widać znaczną różnicę stosunek seksualny jest o wiele dłuższy.
ja polecam :)

hej, chciałem się z wami podzielić tym jak to robiłem i ze zadziałało. Brałem 2 tabletki rano i jedną wieczorem (przy masie ciała 103kg). Na początku zamówiłem jedno a potem domówiłem jeszcze zestaw w promocji 2 opakowania+1. Po skończonym braniu mój członek jest większy oko 2,5 cm co jest bardzo widocznym przyrostem. Mam nadzieje, że efekt się utrzyma jak najdłużej.
Polecam Radek.

biorę już 6 miesiąc .Dokupiłem 4 opakowania żeby dokończyć kuracji i mieć pełny rok leczenia.Moja opinia jest taka. Jest lepiej niż było i to o wiele.... Stosunki sa dłuższe aż moja Pani zaczęła prosić o szybkie numerki bo ujeżdżanie przez 1,5 godziny nie pozwala jej wstać do pracy na drugi dzień. Mój mały przyjaciel zrobił się grubszy i na pewno dłuższy. Nie wiem o ile ale jest to różnica widoczna i odczuwalna.Częściej jest gotowy do walki i jak się bierze do roboty to męczy bardzo długo.Ja czuję się lepiej psychicznie a moja ukochana jest dumna że tak na mnie działa.Polecam wszystkim cierpliwym i wytrwałym facetom. To nie jest viagra wiec nie liczcie na cud po godzinie ale zapewniam was ,że efekty są i to duże ale trzeba być cierpliwym.
Roman

Powiększanie penisa z Penilarge